Mercedes Benz 18 24

Shitet nga: Hekuran hysenaj 07 Jan 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz 18 24 ne gjendje shum te mir me kran viti 1998 miller kiper te kaluar 165300 km. Ne gusht te viti 2015 ka ardhur nga gjermania esht ne gjendje shum te mir per me shum informata kontaktoni 044-193-166 044-790-770 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim