autobus setra315 ul

Shitet nga: xhevat 29 Mar 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Setra
autobusi esht ne gjendje te shkelqyer dogan homologim +1vit regjistrim eshte i ardhur nga gjermania viti 1995
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim