Ngarkues kramer

Shitet nga: Afrim 14 Nën 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ngarkues kramer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim