Shitet bageri sheaff 3.2ton

Shitet nga: Fadil 07 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri 3.2ton viti92 +kamijoni man 8.150 viti 93 ne xhendje te mir te dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim