Valaki me vibrim

Shitet nga: afrim 27 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet valaki me vibrim ne gjendje te rregull gjith ashtu me rimorkjo per transport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim