bager / dumper

Shitet nga: Arlind 30 Nën 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
dumper i vogel 8.3kw kubota 2 klipsh
i zen gjys kubiki. shpraz me hidraulik, kanata automatik hapje-mbyllje..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim