mercedes 11.17 kiper me bllokazh 6shpejtesi

Shitet nga: bujar ramadani 03 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 500 EUR   11 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamjoni eshte kiper ne gjendje shum tmir i servisuar komplet gumat e reja gumica e pisne te trapirt komplet treja e gurtnet e reja ule filtera tri sanakin e ri ngjyra e re .
sanaki i zen 4.20kubik me 6 shpejsi plus rikfercin bllokazha menjaqin e kadalshem ne gjendje prefekte me regjistrim
me faktur te rregullt me tvsh


viber 049 228502
...
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.M
Bmw, 11.17 8,17 8-17 8-14 8.14 9.14 9-17 13.17 13.20 13-17
Lkv tre aks kater aks 1 2 3 fatur fatira fatura tri an kiper kipat 4 5 6 7 8 9 shliper kamjon gol bmw mercedes man skania scania dupell kabin meshalic sillos damper gurthyes papuqe ansore kock pllaka brusalic prerse kamionet pun pne ndrrim me pun prokolic kolic gume guma cat libherr ok rh atllas unimong shteyr shtajer renault actros man tga mercedes sprinter vito t5 t4 t3
Bager ngarkus ult kocka blloka goma gusenica bunker 4x4 kubza trotuare knak shtamp shtampa valak papuqe cilinder brusalic hillt hillti kamionet xhip kran velush paletar bub ngarkues bager kamion kiper sanak damper libherr cat ok rh atlas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim