shes kombi fiat ducato

Shitet nga: Agim 25 Dhj 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin fiat ducato i ardhur nga zvicrra.
kubikazha 2.0 me naft i rexhistruar n rks per me shum info kontaktoni ne numrat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim