shitet kombi t4 2.5 dizell

Shitet nga: isuf 29 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin vw t4 dizell 2.5 viti 1999 ne gjendje te rregullt i regjistruar deri me 14 janar 2017
nuk esht hipotek
viber +377 45 491 411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim