zemra per diferencial libher 902 litronik

Shitet nga: bujar ramadani 13 Jan 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   1 500 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet zemra e diferencialit kompet me konusni per libher 902 litronik 13 dhemb boshti 30 dhemb konusni e shes per arsye se ekom ble komplet diferencialin ne gjermani e kto jan ma te shpejta sme hin en pun bojm ndrrim me zall ose naj sen qe me konvenon
wiber 049 228 502
.
f
f
f
f
f
f
f
f

f
df
ef
ef
e
f
efe
f
fe
ef
ef
ef
ef
ef
ef
ef
ef
rt
f
f libherr libheri per libherr 912 900 litronik pjes
d
dd
d
s
w
s
s
libherr
liebher
liebherr
liber
libher
902
904
900;
;
;
M
Bmw
Lkv tre aks kater aks 1 2 3 4 5 6 7 8 9 shliper kamjon gol bmw mercedes man skania scania dupell kabin meshalic sillos damper gurthyes papuqe ansore kock pllaka brusalic prerse kamionet pun pne ndrrim me pun prokolic koM
Bmw
Lkv tre aks kater aks 1 2 3 4 5 6 7 8 9 shliper kamjon gol bmw mercedes man skania scania dupell kabin meshalic sillos damper gurthyes papuqe ansore kock pllaka brusalic prerse kamionet pun pne ndrrim me pun prokolic kolic gume guma cat libherr ok rh atllas unimong shteyr shtajer renault actros man tga mercedes sprinter vito t5 t4 t3
Bager ngarkus ult kocka blloka goma gusenica ranger rangjer hilux nissan nisan l200 navara hillux hilluks runer toyota pikap kamionet 6 6 ulse prokolic kolic rimorkio rimorkbunker 4x4 kubza trotuare knak shtamp shtampa valak papuqe cilinder brusalic hillt hillti kamionet xhip kran velush paletar bub ngarkues bager kamion kiper sanak damper libherr cat ok rh atlas
,8.9.10.11.12.13.14. 17 20 24
litronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim