Lugen e bagerit

Shitet nga: veton 17 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina ndërtimi
Luga esht 1meter e 20 cm exhan me cilinder perdoret per bagera prej 3 ton exhysm deri ne 5 tonsh standarte. Kthehet nete majt dhe nete djatht dhe rrafshuse. Dhe ngarkuese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim