Makina

Shitet nga: Bekim 15 Dhj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina ndërtimi
Shiten makinat per prodhimin e bllokave te betonit...
Makina te prodhimit sloven 'Cernomelj'...
Jane ne gjendje shum te mir pune...jane aktive ne prodhim per momentin...makinat kane edhe 17 kalap te bllokave,kubezave,anesore,oxhakeve te nxemjes si dhe oxhakeve te ventillimit...jane edhe 1200 paleta(derrasa) per prodhim...per ma teper rreth cmimit dhe gjanave tjera na kontaktoni ne telefon....falemnderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim