Bejm montimin e KRANAV ,KABINAV,KIPERIT, NDRRIM ..

Shitet nga: Auto Servis Pjes Bartje ILIRI 28 Tet 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Pjesët rezerve
Bejm montimin e kranav, sanakav, motorav, deferencialav, kamionin kiper , Ndrrimin e kahjes te timonit per kamiona anglez Ndrrimin e kabinave Bejm ngjyrosjen ekamionav komplet Rregullojm bagera skipa pirunjer etj Menjaqat automatik i rregullojm me garancion Posedojm klipa per kiper tre aks dy aks shleper kemi hebebyna per kamiona dhe kamioneta12/24 , shkruaj ne fushen [qfar kerkon]numrin 044299230 ose viber +37744299230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim