MOTOR PER MAN dhe MERCEDES

Shitet nga: iliri 04 Pri 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Pjesët rezerve
motori per man240 pa turbo i thjesht dhe motori per mercedes 12-13 ban edhe per gjenerator 044299230 044299230ose viber+37744299230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim