Pjes rezerv per SKIP [motori] DAVID BRAUN

Shitet nga: iliri 16 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Pjesët rezerve
shitet koka e motorit david braun casse per skipa posedoj edhe klipat dhe bochpumpen POMPEN e ujit pompen e volanit, acepumpen etj Kemi edhe pjes per kamion RENAULT330 turbo ; Shkruaj ne fushen qfar kerkon numrin 044299230 per gjerat tjera qe jan ne shitje 044299230 injejti numer ne viber +37744299230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim