3 Kombaja

Shitet nga: besnik 07 Shk 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Shes tri kombaja Zmaj 133 RM ne gjendje shume te mire teknike. viti 1984 1988 dhe 1990 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim