Autokombaja

Shitet nga: Skender Hyseni 26 Shk 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Autokombajat janë në gjendje shumë te mirë te gatshme per sezonë dhe me qmime te arsyeshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim