KOMBAJ ZMAJ 135 B dhe S

Shitet nga: Bashkim Ahmeti 25 Maj 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Shesim Kombaja 135 B, S , Qdo kombajnë është e përgaditur për sezonë , të konzervuara dhe garazhuara. Keni mundësi të zgjedhni kombajna me thas dhe bunkerasha. Në rast të blerjes transportin ua bëjmë me Kamion special për transport. Kontakti BETIMI - GODANC, fsh. Godanc i ulët, afër Gjamisë së re,
Tel. 044142398 dhe email adres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim