Kombaj ZMAJ 135 B

Shitet nga: Bashkim Ahmeti 10 Dhj 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Oferta jonë ka të bëjë për kombaja ZMAJ 135 B . Kemi kombajna të tipit bunker. Teknikisht janë në gjendje shum të mirë, të konzervuara me lubrifikant për dimer dhe të renditura në garazha të mbyllura.
Mundeni të na vizitoni dhe ta shijoni realitetin.
Ju mirpresim: Kompania ,,BETIMI- GODANC" Fsh. Godanc afër Xhamisë së re, Komuna Shtime,
Pronar Bashkim Ahmeti, tel. 044142398 dhe 049148504 ose Ahmeti15@hotmail.com
Mundeni edhe në YouTube të shikoni video: ZMAJ 135 Betimicom 2016 Youtube Bujku 10.07.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim