Kombaja

Shitet nga: xxxxxx 06 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Shes tri kombaja Zmaj 133 RMne gjendje shume te mire dhe te gatshme per sezonin e ardhshem
viti 1984, 1988 dhe 1990
qmimi i volitshem
nderrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim