Kombaja

Shitet nga: Kombaja 24 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Shes tri kombaja Zmaj 133 RM
Viti 1984, 1988 dhe 1990
Kombajat jane ne gjendje shume te mire teknike dhe jane te gatshme per sezonin e ardhshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim