Kultivator

Shitet nga: Kultivator 13 Dhj 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Moto-kultivatorë
Shitet kultivatori 509 me pomp per ujitje dhe kosë te barit.ngjendje shum te mir pa asnje defekt.... Nr kontaktues 044-287-547
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim