KOMBAJA

Shitet nga: XXXXX 24 Sht 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Të tjera
Shes tri kombaja Zmaj 133 RM. VITI I PRODHIMIT ESHTE 1984, 1988 DHE 1990 KOMBAJA JANE NE GJENDJE TE SHKELQYR DHE JANE TE GATSHME PER SEZONIN E ARDHSHEM.

NDERRIM I MUNDSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim