Kse e trakotrit dhe te gjitha mjetet tjera qe sh..

Shitet nga: besim 10 Shk 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Të tjera
shes ti gjitha sendet qe gjenden ne fotografi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim