RIMORKIO E VETURAV

Shitet nga: xxxxx 28 Jan 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Të tjera
Shes rimorkion e veturave e cila esht e ardhur nga gjermania esht ne gjendje te rregullt posedon dokumenta rimorkio esht e gjat 3m dhe e gjere 1.5m

Ndrrim i mundshem me rimorkio te traktorit
mund te kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim