shes kosha per miser si dhe hamare

Shitet nga: ejup rashiti 05 Krr 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Të tjera
shesi kosha dhe hamare te llojeve te ndryshme te madhsife te ndryshme te punuara nga druri per me shum kontaktoni pronarin ejup rashiti gjindemi ne fshatin petrov shtime ju mirpresim transporti kudo ne kosov gratis. punojm edhe me porosi bajm edhe ndrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim