Traktor IMT 542 KOMPLET

Shitet nga: fatmir 28 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR   40 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Traktorë
Shes traktorin 542 me kabin ne gjendje shum te mir i gatshem per pune,gomat e reja shitet komplet me :Prokolic,pllugj dhe vllaqa traktori shitet urgjentttt!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim