Traktor imt 542

Shitet nga: isuf 13 Pri 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR   4 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Traktorë
Shes traktorin imt 542 me kabin komplet me pllugj dhe vllaqa 3 krih ne gjendje te mire i gatshem per pune me vajin e ndrruar,filterat e naftit,filterin e vajit instalimi ne rregull 4 gomat e reja TRAKTORI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE!

VEREJTJE:RIMORKIO (PROKOLICA) ESHTE E SHITUR!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim