Traktor imt 542 komplet

Shitet nga: Fatmir 29 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Traktorë
shes traktorin imt 542 me kabin komplet me prokolic pllugj dhe vllaqa ne gjendje te mire i gatshem per pune me vajin e ndrruar,filterat e naftit,filterin e vajit instalimi ne rregull 4 gomat e reja TRAKTORI ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE!.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim