Traktor makin lidhese freza dhe pllug

Shitet nga: Jakup Gashi 21 Gsh 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Traktorë
Traktori quhet Same Dorado 85 Agroshift i pajisur mir si per perdorim ne pun njeashtu dhe me komfortin qe ka kabina e tij si pash A/C dhe nxemje, muzik etj. Me te shkojn edhe mejetet per pun siq jan te permendura me siper dhe ka shum per tu shkruar por me hollesisht na kontaktoni ne tel: 044973156. Qmimi mund te negociohet. Ju presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim