Ford fiesta

Shitet nga: sejdi 02 Pri 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Shtime
shitet fort fiesta per pjes viti2005 dizell1.4 e ka te damtuar vetem deren e majt dhe pragin esht per pjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim