Suzuki rmz 450 ne shitje

Shitet nga: Lavdim 29 Nën 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Viti: 2007
Komuna: Shtime
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Suzuki
Modeli: RM-Z450
Shitet Suzuki Rmz 450 2007 ne gjendje te rregullt , motorri shotet dhe ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim