Gom me bandazh

Shitet nga: Shpresim 10 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes gomen me bandazh per ford tranzit viber i njeti numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim