Kerkoj cilinder

Shitet nga: goma per skuter dhe cilinder 13 Maj 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
kerkoj nje cilinder te rrotes se pare ata qe i kon te me lajmrojn ne tel 044 274 114 dhe 049 901 635 edhe ne viber ok flm per mirkuptim skuteri esht honda ky qe esht vnut nuk esht i veti ok
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim