Audi A3 1.6 Sportback -07

Shitet nga: monica 21 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Shtime
Audi A3 Sportback me ndërtimin S-line. Mbajtur gjithmonë maniacally garazh. Kilometra kryhet kryesisht në autostradë veshin perkutan minimale të strukturës. Rrota aliazh 17 "dhe rubberized kohët e fundit. Çdo provë rrugë dhe në seminar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim