audi 100 cs 2.2

Shitet nga: Ramadan Behluli 18 Tet 04:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
Audia eshte ne gjendje te rregulltne prijashtim te regjistrimit, nuk ka denime, ka ekstra; klim,abs,centrall, alu felne,kuk terheqese dhe fshires te dritav.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim