urgjent

Shitet nga: bajram 07 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
vetura esht ne gjendje shum te mir ka tegjistrim 4muaj ka goma te dimrit dhe te gjita paisjet e nevojahme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim