urgjent

Shitet nga: bajram 08 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
vetura esht audi 80 1.8benzin ne gjendje shum te mir ka goma te dimrit dhe te gjitha paisjet e nevojshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim