Audi a8 2.5 tdi s line -97

Shitet nga: Driton Osmani 14 Shk 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Shitet audi a8 2.5 tdi s line ne gjendje perfekte,ka hargjime minimale 100 km/8 litra.Fellnet i ka ekstra te reja,6 shpejtesi,GPS,ABS,ESP,karrikat me nxemje me levizje elektrike dhe me memorje,airbag.Dritat bixenon dhe te mjeglles led,cenzora para dhe mbrapa edhe ka ni vjet regjistrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim