Fiat Croma- shitet-nderrim me golf 4,fiat grande

Shitet nga: Driton Berisha 02 Shk 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 250 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Croma
Shes Veturen full extra ose bej ndrrim me golf 4 ose fiat grande punto jo me te vjeter se 2005. Eshte ne gjendje te mire dhe i pershtatet nevojave familjare. Eshte 2.4, automatik. Mund ta shihni cdo dite ne qender te Prishtines. Per informata tjera na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim