mazda

Shitet nga: sss 12 Tet 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: 121
shes mazda 1.1benzin plin me1vjet regjistrim punon shum mir dhe baj ndrrim me golf 2 dizell ose me mercedes 1990 dizell ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim