Mercedes 220 dizel -02

Shitet nga: Niti 13 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Shtime
Eshte nje vetur shume e ruajter dhe nuk ka asnje defekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim