Mercedes 250 benzin -86

Shitet nga: albi 19 Pri 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet vetura ne gjendje te rregullt. Ka regjestrim deri me 01.12.2015. Punon me plin dhe benzin. ndrrimi i mundshem me kombi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim