Mercedes Benz 190 diesel

Shitet nga: Halit Beqaj 20 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 diesel regjistrim deri me 20 shkurt 2017 makina ka t ndrrune ulen , filterin e ules, sponat dhe jaboqicat te ndrrune mundsi ndrrimi me mercedes 250 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim