Mercedes benz 190 -86

Shitet nga: halit beqaj 27 Mar 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 disel gjendje shum shum te mire teknike ka fellne te aluminit ka te ndrrume vajin ulen filterin e ules dhe naftes +spona-jabuqica ka regjistrim deri 2017 mundsi ndrimmi me mercedes 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim