MERCEDES 230 E -92

Shitet nga: Mercedesi 20 Maj 02:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR   3 900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Mercedes 230E
2500cm3
Dizell
viti i prodhimit 1992 ,
regjistrim deri ne prill te vitit 2017,
4 dyer
ABS
Klimë
Marshi: automatik
Airbag
Gumat: per vere dhe dimer te reja
Eshte ne gjendje perfekte
Interieri shum i rujtem
Te gjitha serviset i ka te kryera
QMIMI 3500 EURO (I DISKUTUESHEM)
pres bleres serioz.☺
Numri per kontakt: 044228343
(ne dispozicion prej ores 09:00 deri 19:00)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim