Opel Astra -05

Shitet nga: Burim Ramadani 24 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 250 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen open Astra limozin e sapo ardhur nga jashti e sapo regjistruar ne rks dyzell , Abs, interkuller,klim,abs esht shum e rujtne si mrena ashtu edhe jasht ka 11 muaj regjistrim te kalune I ka 174000 ndrrusi I shpejcive manual si dhe ndrrimi esht I mundshum me naj Vetur me te lir apo kamijonet. Blers serjoz mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim