Vetur

Shitet nga: Burim 18 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 250 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra te 2005 e sa po ardhur nga perendimi regjistrimi I par I esht ber ne rks me 20-09-2015 esht shum e rujtne si mrena shti edhe jasht si dhe ndrrimi esht I mundshem ju mirpresim .174000 km.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim