shitet ose ndrrohet opel corsa ne gjendje perfekte

Shitet nga: xhemajl 11 Sht 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet corsa plin benzin 1.6 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike me regjistrim te skaduar per informata me te hollsishme na kontaktoni ne nr 044565797. Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim