shes urgjent veturen

Shitet nga: budi 27 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Shtime
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
vetura asht ne gjendje te rregullt i punon nxemja dritat dhe te gjithe dokumentacionin e nevojshem e posedon asht e qlajmrune pa regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim